Zanim wybudowano górażdżański kościół, w kaplicy przy ul. Wiejskiej odprawiane były Msze święte oraz nabożeństwa, a także odbywała się tam katecheza dla dzieci i młodzieży. Dzisiejszego, niedzielnego wieczoru odprawiliśmy przy tej kaplicy kolejne nabożeństwo fatimskie. Chociaż wszystko rozpoczęło się deszczykiem i tęczą nad kaplicą, to piękna pogoda dopisała nam do końca nabożeństwa. Modlitwy i śpiewy ku czci Matki Najświętszej rozlegały się echem po całej parafii. Wszystko zakończyło się radosnym spotkaniem parafian przy słodkich wypiekach przygotowanych przez nasze Panie z „Kuchni Czesława”, a także przy kiełbasce upieczonej na grillu przez naszego Pana sołtysa – Marcina.



























